Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na plátně, 73 x 83 cm, rámováno, datováno, signováno vpravo dole F Hérink, zezadu opatřeno přípisem. Malíř krajinář, studoval u A. Kalvody a u prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, pobýval ve Vídni, kde pracoval hlavně jako ilustrátor. Autor viz T 1/324, V 2/427.